Koszulki na negatywy pergamin 24x36 mm 100 sztuk
00002251
Sleeves for permanently and clearly archiving small-format negatives
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Glassine matt |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Kolor | Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość arkusza | 260 mm |
| Długość arkusza | 310 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Deposition | Segregator A4 |
| Liczba negatywów mieszczących się we folii | 42 |
| Typ | Negative Sleeve |
| Grubość folii w µ | 35g/qm |
Wiecej informacji o produkcie
- Materiał: pergamin
- Rozmiar koszulki: 260x310mm
- Na negatywy 24x36 mm
- Do dużych segregatorów
- 100 koszulek
Zawartość opakowania
- 100 negative sleeves
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję