Koszulki ochronne na płyty CD
00049835
10 CD sleeves for 6 CDs each in DIN A4 size
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pudełka antystatyczne
Koszulki wykonane z antystatycznego materiału
Zapisywalny indeks
Indeks z możliwością zapisu zapewnia przejrzystą archiwizację
Dziurkowanie wielootworowe
Dziurkowanie wielootworowe umożliwiające wpinanie do wszystkich dostępnych w handlu segregatorów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Dla nośnika | Dysk Blu-Ray CD DVD |
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polypropylene (PP) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 23.8 cm |
| Głębokość | 29.5 cm |
| Wysokość | 0.01 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Pudelko |
Wiecej informacji o produkcie
• 10 koszulek CD-ROM na płyt CD każda w
formacie A4
• W zestawie 60 kart indeksowych, koszulki
posegregowane kolorami
• Jako zestaw uzupełniający „49834/62612“
Zawartość opakowania
- 10 CD index sleeves
- 60 index cards
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję