Kufer na płyty winylowe LP 50 aluminiowy czarny
00181436
Dla Ciebie to musi być winyl, prawda? Ale gdzie schować te bezcenne kolekcjonerskie egzemplarze? W aluminiowej walizce płyty są schludnie ułożone i doskonale chronione przed kurzem. Dzięki temu możesz długo cieszyć się dźwiękami hitów babci z lat 50. i swojej ulubionej współczesnej kapeli.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Disc |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester Aluminium ABS |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 33.5 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Głębokość | 21.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. pojemność | 50 |
Wiecej informacji o produkcie
- High-quality, aluminium-look case for archiving 50 LPs in protective sleeves
- Stable handle
- Lockable
- With feet
Zawartość opakowania
- 1 LP case
- 2 keys
Wskazówki dla użytkownika
LP protective sleeves are not included in the extent of delivery.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję