Ładowarka 2x USB-A 2.4 A uniwersalna 12 W czarna
00223371
USB double plug for sockets to connect up to 2 USB consumers to the 230 V power grid
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybkie ładowanie
Prąd ładowania maks. 2,4 A (2x 1,2 A) do szybkiego ładowania
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Maks. szybkość ładowania
Gwarantuje maksymalną prędkość ładowania dzięki zoptymalizowanej pod kątem urządzenia maks. mocy wyjściowej 12 W
Z 2 gniazdami ładowania USB-A
Z dwoma zintegrowanymi gniazdami USB-A: idealne do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tablet, smartfon, Power Pack, konsola
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Brak |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 12 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ladowarka USB |
Wiecej informacji o produkcie
- USB double plug for sockets to connect up to 2 USB consumers to the 230 V power grid
- Universal charging adapter for USB charging cables to provide power and rapidly charge the batteries of mobile phones, power banks, navigation devices, MP3 players, etc.
- 2 USB outputs with maximum compatibility for quick-charging cables, all smartphones and other devices via the USB socket adapter
- USB output: 2 x 5 V/1200 mA
- As a replacement for the standard charging cable power supply unit if this is not available or is faulty
- Always full power: keep as a replacement USB adapter so that you always have an intact charger to hand
- Smart and safe charging: overcharge, overvoltage and short circuit protection
Zawartość opakowania
- 1 2-port charger
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















