Ładowarka bezprzewodowa Eco-10 10W czarna
00187280
Charge QI-enabled mobile phones quickly and easily: simply place on the surface and charge all compatible smartphones thanks to universal QI charge technology
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi
Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Ładowanie indukcyjne
Technologia ładowania indukcyjnego do bezprzewodowego ładowania (Wireless Charging) kompatybilnych smartfonów
Wysokiej jakości podkładka ładująca QI
Podkładka ładująca QI o wysokiej jakości designie na stół: wystarczy położyć na niej smartfon, a zacznie się ładować
Technologia szybkiego ładowania bezprzewodowego
Technologia bezprzewodowego ładowania Wireless Fast Charge zapewnia niesamowicie szybkie ładowanie
Automatyczne wykrywanie urządzania
Umieszczone na niej urządzenia zostaną automatycznie rozpoznane i optymalne naładowane
Możliwość używania w połączeniu z etui na smartfona
Smartfony w futerałach kompatybilnych z Wireless Charging nie muszą być z nich wyjmowane i mogą być bezpośrednio ładowane bezprzewodowo
Stylowy wygląd i wrażenie
Ładowarka stołowa o atrakcyjnym designie dobrze się prezentuje, dobrze się chwyta i idealnie pasuje do każdego wystroju biura i wnętrza
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Przystosowany dla | Handy |
| Typ | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 9 V |
| Napięcie wejściowe do | 9 V |
| Prędkość ładowania | Fast Charge |
| Technologia ładowania | Wireless Fast Charge |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie na wejściu 1 | 9 V |
| Maks. prąd wejściowy 1 | 2 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 96 g |
| Szerokość | 103 mm |
| Wysokość | 10.5 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- Charge QI-enabled mobile phones quickly and easily: simply place on the surface and charge all compatible smartphones thanks to universal QI charge technology
- That tedious search for a charging cable and the tangle of cables are no more thanks to the wireless charger
- The charger housing is made from 100% recycled materials – good for you and good for the environment
- Wireless fast charge: fast charger with charging speeds of up to 10 W
- Charging begins automatically after the smartphone is placed on the QI charging station
- To end the charging process, simply remove the smartphone from the wireless charging pad
- Smart charging technology: wireless inductive technology (can be used with all compatible devices)
- Tested QI standards and interoperability: QI-certified safety and compatibility with optimised energy efficiency through inductive charging
- Smart and safe charging: Overcharge, overvoltage and short circuit protection as well as foreign body recognition for maximum safety for smartphones, batteries and chargers
- USB charging cable (USB cable with USB-A to USB-C) for connecting a QI charging station and power source is included, for connection to e.g. a laptop, power supply unit or power pack with USB-A socket
- Visually appealing design of the desktop charger fits in perfectly with any office and home setting
Zawartość opakowania
- 1 "Eco-10" QI charger
- 1 USB-A - USB-C charging cable, length 1 m
- 1 operating manual
Wymagania systemowe
- With wireless charging technology based on the QI standard-compatible device (e.g. smartphone, AirPods, etc.)
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your device or contact the manufacturer to see whether your device, e.g. smartphone, headphones, etc., supports wireless charging technology based on the QI standard.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję