Ładowarka bezprzewodowa QI-FC10 10 W pad do smartfona czarna
00201683
Szybkie i łatwe ładowanie telefonów komórkowych z obsługą QI: wystarczy umieścić na powierzchni i ładować wszystkie kompatybilne smartfony dzięki uniwersalnej technologii ładowania QI.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi
Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wytrzymała obudowa metalowa
Wysokiej jakości wytrzymała obudowa metalowa o eleganckim wyglądzie
Ładowanie indukcyjne
Technologia ładowania indukcyjnego do bezprzewodowego ładowania (Wireless Charging) kompatybilnych smartfonów
Wysokiej jakości podkładka ładująca QI
Podkładka ładująca QI o wysokiej jakości designie na stół: wystarczy położyć na niej smartfon, a zacznie się ładować
Technologia szybkiego ładowania bezprzewodowego
Technologia bezprzewodowego ładowania Wireless Fast Charge zapewnia niesamowicie szybkie ładowanie
Automatyczne wykrywanie urządzania
Umieszczone na niej urządzenia zostaną automatycznie rozpoznane i optymalne naładowane
Możliwość używania w połączeniu z etui na smartfona
Smartfony w futerałach kompatybilnych z Wireless Charging nie muszą być z nich wyjmowane i mogą być bezpośrednio ładowane bezprzewodowo
Stylowy wygląd i wrażenie
Ładowarka stołowa o atrakcyjnym designie dobrze się prezentuje, dobrze się chwyta i idealnie pasuje do każdego wystroju biura i wnętrza
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Przystosowany dla | Handy |
| Typ | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 9 V |
| Napięcie wejściowe do | 5 V |
| Prędkość ładowania | Fast Charge |
| Technologia ładowania | Wireless Fast Charge |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie na wejściu 1 | 5 V |
| Napięcie na wejściu 2 | 9 V |
| Maks. prąd wejściowy 1 | 2 A |
| Maks. prąd wejściowy 1 | 1.67 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 101.5 mm |
| Waga | 54 g |
| Wysokość | 6.6 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
Wiecej informacji o produkcie
- Szybkie i łatwe ładowanie telefonów komórkowych z obsługą QI: wystarczy umieścić na powierzchni i ładować wszystkie kompatybilne smartfony dzięki uniwersalnej technologii ładowania QI.
- Żmudne poszukiwanie kabla do ładowania i plątanina kabli to już przeszłość dzięki bezprzewodowej ładowarce.
- Szybkie ładowanie bezprzewodowe: szybka ładowarka z prędkością ładowania do 10 W
- Ładowanie rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu smartfona na stacji ładującej QI.
- Aby zakończyć proces ładowania, wystarczy zdjąć smartfon z bezprzewodowej podkładki ładującej.
- Inteligentna technologia ładowania: bezprzewodowa technologia indukcyjna (może być używana ze wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami)
- Sprawdzone standardy QI i interoperacyjność: Bezpieczeństwo i kompatybilność z certyfikatem QI przy zoptymalizowanej wydajności energetycznej dzięki ładowaniu indukcyjnemu
- Inteligentne i bezpieczne ładowanie: Ochrona przed przeładowaniem, przepięciem i zwarciem, a także rozpoznawanie ciał obcych dla maksymalnego bezpieczeństwa smartfonów, baterii i ładowarek
- Wszystko w zestawie: Kabel USB do ładowania (USB-A do USB-C) do podłączenia do zasilacza dołączonego do mobilnej podkładki ładującej
- Atrakcyjna wizualnie konstrukcja ładowarki biurkowej doskonale pasuje do każdego biura i domu
Zawartość opakowania
- 1 ładowarka QI „QI-FC10”
- 1 kabel ładujący USB-A - USB-C, długość 1 m
- 1 instrukcja obsługi
Wymagania systemowe
Z technologią ładowania bezprzewodowego w oparciu o urządzenie zgodne ze standardem QI (np. smartfon, słuchawki AirPods itp.)
Wskazówki dla użytkownika
Sprawdź informacje o produkcie lub instrukcję obsługi swojego urządzenia lub skontaktuj się z producentem, aby dowiedzieć się, czy Twoje urządzenie, np. smartfon, słuchawki itp. obsługuje technologię ładowania bezprzewodowego opartą na standardzie QI.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję