Ładowarka do telefonu 12W 2x USB-A czarna
00201971
Charging adapter for simultaneous supply of power for up to two devices (e.g. 2 smartphones) via the socket
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybkie ładowanie wielu urządzeń
Idealne do jednoczesnego szybkiego ładowania kilku urządzeń poprzez port USB
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Brak |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 12 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 4.6 cm |
| Wysokość (korpus) | 4.5 cm |
| Głębokość (korpus) | 2.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ladowarka USB |
Wiecej informacji o produkcie
- Charging adapter for simultaneous supply of power for up to two devices (e.g. 2 smartphones) via the socket
- For on the go: small and lightweight USB power supply unit, fits in every bag and hand luggage
- Compact design does not block other sockets
- Guarantees maximum charging speed with charging optimised for the device
- Maximum charging current of 12 W for fast charging
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
Zawartość opakowania
- 1 charger
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















