Ładowarka do telefonu 20W Power Delivery QuickCharge 1m biała
00201620
Zestaw składający się z ładowarki z szybkim ładowanie Power Delivery oraz kabla USB-C – Lightning zapewnia błyskawiczne ładowanie urządzeń Apple.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Wyjątkowo odporne na działanie mechaniczne
Solidna wtyczka oraz gotowe uchwyty kablowe, wyjątkowo odporny na działanie mechaniczne
Szybkie ładowanie poprzez złącze USB-C i Lightning
Przyłącze USB-C jak i nowe złącze Lightning pozwalają korzystać z funkcji szybkiego ładowania telefonu Apple iPhone dzięki ładowarce Power Delivery (PD)
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut, również idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te zgodnie z nowymi trendami często nie są sprzedawane razem z ładowarkami
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Licencjonowany dla | Apple iPhone / iPad / iPod |
| Licencjonowany od/przez | Apple |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 3A 9V/ 2,22A 12V/ 1,67A |
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 20 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Komponent 1 | Charging / Data Cable USB-C - Lightning, 1m, white Ładowarka |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Travel charging set |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut
- Przyłącze USB-C jak i nowe złącze Lightning pozwalają korzystać z funkcji szybkiego ładowania telefonu Apple iPhone dzięki ładowarce Power Delivery (PD)
- Maksymalna kompatybilność: technologia Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do ładowania smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
- Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
- Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
- Wysoka wytrzymałość kabla na uszkodzenia mechaniczne
- Inteligentne i bezpieczne ładowanie: ochrona przed przeładowaniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony zabezpieczony przed przegrzaniem
- Maks. moc wyjściowa: 20 W
- Kompaktowy rozmiar – idealna ładowarka podróżna, zajmuje bardzo mało miejsca, nie blokuje innych gniazdek
- Złącze sieciowe 100 - 240 V do użytku na całym świecie w połączeniu z adapterem właściwym dla danego kraju
Zawartość opakowania
- 1 charger
- 1 USB-C - Lightning charging cable
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery).
MFI products are licensed by Apple and suitable for connecting to an iPhone, iPad and iPod. Apple requires high quality standards and verifies these standards before the products' market launch.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję





















