Ładowarka do telefonu 20W USB-C Power Delivery biała
00201840
Charging adapter with Power Delivery fast charging technology, additionally supports Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: so you can charge your smartphone at maximum speed via the socket
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut, również idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te zgodnie z nowymi trendami często nie są sprzedawane razem z ładowarkami
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
Obsługuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Obsługa technologii Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 gwarantuje wyjątkowo szybkie ładowanie
Pasuje do telefonów od iPhone 11
Idealna też do telefonów Apple iPhone: iPhone SE, 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro Max, 15, 15 Plus, 15 Pro Max, można stosować z telefonami od iPhone 11
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Supports Qualcomm® 2.0 Power Delivery |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 20 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Seria | Mini Charger 20W USB-C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 2.9 cm |
| Wysokość (korpus) | 3.4 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ladowarka USB |
Wiecej informacji o produkcie
- Charging adapter with Power Delivery fast charging technology, additionally supports Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: so you can charge your smartphone at maximum speed via the socket
- High-quality USB charger for many years of use
- Backwards-compatible with all versions of Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technology
- Max. output power: 20 Watts - The universal charger supplies the recommended power for the rapid charging of Apple iPhones, also suitable for mobile phones from other manufacturers
- Quick-charging plug for on the go: small and lightweight USB-C charger, fits in every bag and hand luggage
- Compact design does not block other sockets
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
Zawartość opakowania
- 1 charger
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















