Ładowarka do telefonu 25W Power Delivery QuickCharge kabel 1,5m czarna
00201623
Akumulator w Twoim smartfonie lub tablecie jest rozładowany, a nie masz czasu, żeby go naładować? Dzięki szybkiemu ładowarce naładujesz urządzenie nie tylko szybko, ale też efektywnie i optymalnie – co chroni akumulator, a urządzenie szybko będzie znów gotowe do użycia.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Wyjątkowo odporne na działanie mechaniczne
Solidna wtyczka oraz gotowe uchwyty kablowe, wyjątkowo odporny na działanie mechaniczne
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut, również idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te zgodnie z nowymi trendami często nie są sprzedawane razem z ładowarkami
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 3A 3,3 - 5,9V/ 3A 9V/ 2,77A 3,3-11V/ 2,25A |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Supports Qualcomm® 2.0 Power Delivery |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 25 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Travel charging set |
Wiecej informacji o produkcie
- Set comprising charging adapter with Power Delivery quick charging technology and charging cable, allowing you to charge your smartphone or tablet with USB-C connection at top speeds via the socket
- Everything included: charging kit comprising charger and charging cable
- Smart and safe charging: overcharge, overvoltage and short circuit protection, IC with temperature protection
- Supports Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 technology, which guarantees extra-quick charging, faster than with conventional charging technologies
- Max. output power: 25 Watts
- For on the go: small and lightweight power supply unit, fits in every bag and hand luggage
- Compact design does not block other sockets
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
Zawartość opakowania
- 1 charger
- 1 USB-C - USB-C charging cable
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















