Ładowarka do telefonu 2x USB-C Power Delivery QuickCharge 35W biała
73210295
UK charging adapter with Power Delivery quick charging technology, additionally supports Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: so you can charge your smartphone at maximum speed via the socket
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut, również idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te zgodnie z nowymi trendami często nie są sprzedawane razem z ładowarkami
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 35 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Seria | Mini Charger 35W USB-C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 3.4 cm |
| Wysokość (korpus) | 2.9 cm |
| Głębokość (korpus) | 5.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ladowarka USB |
Wiecej informacji o produkcie
- UK charging adapter with Power Delivery quick charging technology, additionally supports Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: so you can charge your smartphone at maximum speed via the socket
- Power for two: high-quality USB charger with two ports for charging two devices at the same time, e.g. smartphone and tablet
- Backwards-compatible with all versions of Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technology
- Max. output power: 35 Watt
- Additionally installed Volt level enables the charging of a MacBook Air
- For on the go: small and lightweight power supply unit, fits in every bag and hand luggage
- Compact design does not block other sockets
- Plug type: Type G (Commonwealth plug)
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
Zawartość opakowania
- 1 charger
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery) or Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
