Ładowarka do telefonu samochodowa USB-C PowerDelivery 25 W 1m czarna
00201614
Set comprising motor vehicle charging adapter with Power Delivery quick charging technology and charging cable, allowing you to charge your smartphone or tablet with USB-C connection at top speeds via the cigarette lighter socket in cars or trucks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wyjątkowo odporne na działanie mechaniczne
Solidna wtyczka oraz gotowe uchwyty kablowe, wyjątkowo odporny na działanie mechaniczne
Power Delivery
Technologia Power Delivery gwarantuje ekstremalnie szybkie ładowanie, do 5x szybsze od tradycyjnych technologii ładowania
Wysoce inteligentny chipset Power Delivery
Inteligentny zestaw chipów Power Delivery automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenia, co umożliwia wydajne i optymalne ładowanie
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
Obsługuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Obsługa technologii Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 gwarantuje wyjątkowo szybkie ładowanie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 3A 3,3 - 5,9V/ 3A 9V/ 2,77A 3,3-11V/ 2,25A |
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Supports Qualcomm® 2.0 Power Delivery |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 25 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Car charging set |
Wiecej informacji o produkcie
- Set comprising motor vehicle charging adapter with Power Delivery quick charging technology and charging cable, allowing you to charge your smartphone or tablet with USB-C connection at top speeds via the cigarette lighter socket in cars or trucks
- Perfect in the car: small and lightweight charging kit comprising charger for the cigarette lighter socket and charging cable
- Smart and safe charging: overcharge, overvoltage and short circuit protection, IC with temperature protection
- Supports Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 technology
- Max. output power: 25 Watts
- LED function indicator provides information about the device status
Zawartość opakowania
- 1 car charger
- 1 USB-C – USB-C charging cable
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję











