Ładowarka do telefonu USB-C Power Delivery QuickCharge GaN 65W biała
73210293
Mocna, wydajna i kompaktowa: ładowarka z technologią GaN to prawdziwa potęga. Szybka ładowarka obsługuje także Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 3.0: ładuj innowacyjnie i z dużą prędkością!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: ładowarki Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 są uniwersalne, dzięki czemu nadają się do smartfonów, słuchawek AirPods, tabletów, powerbanków i notebooków
Komponenty wykonane z azotku galu (GaN)
Wysokowydajna ładowarka GaN: najwyższa wydajność i niskie wytwarzanie ciepła w kompaktowej i lekkiej konstrukcji — jest to możliwe dzięki elementom wykonanym z azotku galu
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut, również idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te zgodnie z nowymi trendami często nie są sprzedawane razem z ładowarkami
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 65 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Seria | Mini Charger 65W USB-C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 3.4 cm |
| Wysokość (korpus) | 2.9 cm |
| Głębokość (korpus) | 6.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Ladowarka USB |
Wiecej informacji o produkcie
- GaN charging adapter with the Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 fast charging technologies: that is how you charge your smartphone at high speed via the socket
- Power for two: high-quality USB charger with two ports for charging two devices at the same time, e.g. smartphone and tablet
- Backwards-compatible with all versions of Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technology
- Max. output power: 65 Watt
- For on the go: small and lightweight power supply unit, fits in every bag and hand luggage
- Compact design does not block other sockets
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
Zawartość opakowania
- 1 fast charger
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery) or Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
This charger features the original Qualcomm Quick Charge™ certification, which guarantees that the charging adapter meets Qualcomm standards in terms of performance and safety.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















