Ładowarka GaN Hama 65W 2xUSB-C kabel zwijany biała
00201957
Szybka ładowarka do nawet dwóch urządzeń jednocześnie z wysuwanym kablem USB-C, umożliwiająca ładowanie telefonów komórkowych, tabletów, laptopów i innych urządzeń z maksymalną prędkością z gniazdka — adapter z technologią szybkiego ładowania Power Delivery, obsługujący także Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Obsługuje Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Obsługa technologii Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™2.0/3.0 gwarantuje wyjątkowo szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku tradycyjnych technologii ładowania
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: ładowarki Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 są uniwersalne, dzięki czemu nadają się do smartfonów, słuchawek AirPods, tabletów, powerbanków i notebooków
Komponenty wykonane z azotku galu (GaN)
Wysokowydajna ładowarka GaN: najwyższa wydajność i niskie wytwarzanie ciepła w kompaktowej i lekkiej konstrukcji — jest to możliwe dzięki elementom wykonanym z azotku galu
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut, również idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te zgodnie z nowymi trendami często nie są sprzedawane razem z ładowarkami
Szybkie ładowanie
Przełącz się na turbo: szybka ładowarka działa z mocą ładowania wielokrotnie większą niż zwykła ładowarka – prędkość ładowania z funkcją Power Delivery do 65 W, dodatkowo obsługa technologii Qualcomm® Quick Charge™
Zintegrowany, wyciągany kabel do ładowania
Kabel USB-C zawsze pod ręką: w razie potrzeby kabel można wyciągnąć na maks. 70 cm, a po użyciu automatycznie zwinąć z powrotem do obudowy, unikając plątaniny kabli
Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń
Moc dla dwojga: wysokiej jakości ładowarka USB z wyciąganym kablem ładującym USB-C i dodatkowym portem USB-C do jednoczesnego ładowania nawet dwóch urządzeń, np. smartfona i tabletu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 200 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 65 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 160 g |
| Długość kabla | 0.7 m |
| Szerokość | 3.1 cm |
| Głębokość | 5.8 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ładowarka podróżna |
| Dodatkowa funkcja | Extendable charging cable |
Wiecej informacji o produkcie
- Szybka ładowarka do nawet dwóch urządzeń jednocześnie z wysuwanym kablem USB-C, umożliwiająca ładowanie telefonów komórkowych, tabletów, laptopów i innych urządzeń z maksymalną prędkością z gniazdka — adapter z technologią szybkiego ładowania Power Delivery, obsługujący także Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
- Wstecznie kompatybilna ze wszystkimi wersjami technologii Power Delivery oraz Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Maks. moc wyjściowa: 65 W — uniwersalna ładowarka do szybkiego ładowania telefonów komórkowych i wielu innych urządzeń przez złącze USB-C
Zawartość opakowania
- 1 szybka ładowarka
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Sprawdź informacje o produkcie lub instrukcję obsługi swojego urządzenia końcowego albo skontaktuj się z producentem, aby sprawdzić, czy Twój smartfon obsługuje PD (Power Delivery) lub Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Zintegrowany układ ładowania IC dostosowuje konfigurację portu USB do podłączonego urządzenia. Oznacza to, że urządzenia wszystkich marek mogą być ładowane z maksymalną prędkością. Urządzenie zapewnia łączną moc ładowania do maks. 65 W. Jeśli jednocześnie podłączone są dwa urządzenia, moc ładowania zostaje podzielona.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















