Ładowarka indukcyjna QI-FC10S 10 W do smartfona czarna
00201684
Charge QI-enabled mobile phones quickly and carry on using them: simply position the compatible smartphone in portrait or landscape orientation and charge wirelessly thanks to the universal QI charge technology
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi
Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Ładowanie w formacie pionowym i poziomym
2 cewki umożliwiają ładowanie smartfona zarówno w formacie pionowym, jak i poziomym
Ładowanie indukcyjne
Technologia ładowania indukcyjnego do bezprzewodowego ładowania (Wireless Charging) kompatybilnych smartfonów
Wysokiej jakości stacja ładująca QI
Bezprzewodowa stacja ładująca QI o wysokiej jakości designie na stół: wystarczy położyć na niej smartfon, naładować i używać w dalszym ciągu
Technologia szybkiego ładowania bezprzewodowego
Technologia bezprzewodowego ładowania Wireless Fast Charge zapewnia niesamowicie szybkie ładowanie
Automatyczne wykrywanie urządzania
Umieszczone na niej urządzenia zostaną automatycznie rozpoznane i optymalne naładowane
Praktyczna funkcja stania
Ładowarka z funkcją stawiania dla wygodnego korzystania ze smartfona podczas ładowania
Możliwość używania w połączeniu z etui na smartfona
Smartfony w futerałach kompatybilnych z Wireless Charging nie muszą być z nich wyjmowane i mogą być bezpośrednio ładowane bezprzewodowo
Stylowy wygląd i wrażenie
Ładowarka stołowa o atrakcyjnym designie dobrze się prezentuje, dobrze się chwyta i idealnie pasuje do każdego wystroju biura i wnętrza
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Przystosowany dla | Handy |
| Typ | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 9 V |
| Napięcie wejściowe do | 5 V |
| Prędkość ładowania | Fast Charge |
| Technologia ładowania | Wireless Fast Charge |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie na wejściu 1 | 5 V |
| Napięcie na wejściu 2 | 9 V |
| Maks. prąd wejściowy 1 | 2 A |
| Maks. prąd wejściowy 1 | 1.67 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Basic Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 135 g |
| Szerokość | 72 mm |
| Wysokość | 110 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- Charge QI-enabled mobile phones quickly and carry on using them: simply position the compatible smartphone in portrait or landscape orientation and charge wirelessly thanks to the universal QI charge technology
- That tedious search for a charging cable and the tangle of cables are no more thanks to the wireless charger
- Wireless fast charge: fast charger with charging speeds of up to 10 W
- Charging begins automatically after the smartphone is placed on the QI charging station
- To end the charging process, simply remove the smartphone from the charger
- Smart charging technology: wireless inductive technology (can be used with all compatible devices)
- Tested QI standards and interoperability: QI-certified safety and compatibility with optimised energy efficiency through inductive charging
- Smart and safe charging: Overcharge, overvoltage and short circuit protection as well as foreign body recognition for maximum safety for smartphones, batteries and chargers
- The stand holder conveniently allows you to use the smartphone while it is charging, watch films in landscape and portrait format and hold video calls
- Everything included: USB charging cable (USB-A to USB-C) for connection to the power supply included with the mobile charging pad
- Visually appealing design of the desktop charger fits in perfectly with any office and home setting
Zawartość opakowania
- 1 "QI-FC10S" QI charger
- 1 USB-A - USB-C charging cable, length 1 m
- 1 operating manual
Wymagania systemowe
With wireless charging technology based on the QI standard-compatible device (e.g. smartphone, AirPods, etc.)
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your device or contact the manufacturer to see whether your device, e.g. smartphone, headphones, etc., supports wireless charging technology based on the QI standard.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję