Ładowarka samochodowa do telefonu 38W USB-C PowerDelivery QuickCharge
00125127
Charging adapter for supplying power to a smartphone or tablet via the cigarette lighter socket in cars or trucks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: ładowarka Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, tabletów i powerbanków
Ekstremalnie szybkie ładowanie
Technologie szybkiego ładowania Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 gwarantują niezwykle szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku tradycyjnych ładowarek
Wysokiej jakości metalowa obudowa
Ładowarka z elegancką i wytrzymałą obudową aluminiową
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Tablet |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Power Delivery |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 38 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Samochodowy adapter zasilania |
Wiecej informacji o produkcie
- Charging adapter for supplying power to a smartphone or tablet via the cigarette lighter socket in cars or trucks
- Perfect in the car: compact car charging adapter for the cigarette lighter socket
- Ideal for the simultaneous and fast charging of multiple devices during the journey
- Guarantees maximum charging speed with charging optimised for the device
- LED function indicator provides information about the device status
- Backwards-compatible with all versions of Power Delivery and Qualcomm Quick Charge 3.0 technology
- Max. output power: 38 Watt (1x20W PD, 1x18 W QC)
Zawartość opakowania
- 1 car charger
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
