Ładowarka samochodowa Hama 30W 2xUSB-C kabel zwijany biała
00201958
Zawsze gotowa do ładowania: kompaktowa ładowarka samochodowa ze zintegrowanym, wysuwanym kablem USB-C oraz dodatkowym portem USB-C — umożliwia jednoczesne zasilanie nawet dwóch urządzeń w samochodzie osobowym lub ciężarowym przez gniazdo zapalniczki.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Obsługuje Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Obsługa technologii Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™2.0/3.0 gwarantuje wyjątkowo szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku tradycyjnych technologii ładowania
Oddzielne obwody - maks. moc
Maksymalna moc na każdym porcie USB przez dwa oddzielne obwody prądu
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Maks. szybkość ładowania
Gwarancja maksymalnej prędkości ładowania dzięki optymalizacji dla smartwatcha
Zintegrowany, wyciągany kabel do ładowania
Kabel USB-C zawsze pod ręką: w razie potrzeby kabel można wyciągnąć na maks. 70 cm, a po użyciu automatycznie zwinąć z powrotem do obudowy, unikając plątaniny kabli
Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń
Moc dla dwojga: wysokiej jakości ładowarka USB z wyciąganym kablem ładującym USB-C i dodatkowym portem USB-C do jednoczesnego ładowania nawet dwóch urządzeń, np. smartfona i tabletu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie na wejściu (ładowarka samochodowa) | 12 V PKW |
| Maks. moc wyjściowa | 30 W |
| Źródło zasilania | 12 V PKW 24 V LKW |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 60 g |
| Długość kabla | 0.7 m |
| Szerokość | 4.9 cm |
| Głębokość | 7.5 cm |
| Wysokość | 4.9 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ładowarka podróżna |
| Dodatkowa funkcja | Extendable charging cable |
Wiecej informacji o produkcie
Zawsze gotowa do ładowania: kompaktowa ładowarka samochodowa ze zintegrowanym, wysuwanym kablem USB-C oraz dodatkowym portem USB-C — umożliwia jednoczesne zasilanie nawet dwóch urządzeń w samochodzie osobowym lub ciężarowym przez gniazdo zapalniczki.
- Idealna do samochodu: kompaktowa ładowarka samochodowa do gniazda zapalniczki
- Gwarantuje maksymalną prędkość ładowania dzięki ładowaniu zoptymalizowanemu pod kątem urządzenia
- Wstecznie kompatybilna ze wszystkimi wersjami technologii Power Delivery oraz Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Maks. moc wyjściowa: 30 W
Zawartość opakowania
- 1 ładowarka samochodowa
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Sprawdź informacje o produkcie lub instrukcję obsługi swojego urządzenia końcowego albo skontaktuj się z producentem, aby sprawdzić, czy Twój smartfon obsługuje PD (Power Delivery) lub Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję