Ładowarka samochodowa, mikro USB, 1 A czarna
00173671
Wydajna ładowarka samochodowa zasilana z gniazda zapalniczki samochodowej do smartfonów i tabletów ze złączem mikro USB.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybkie ładowanie
Prąd ładowania maks 1 A do szybkiego ładowania
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Ładowarka samochodowa
Ładowarka do wygodnego ładowania w samochodzie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 1A |
| Napięcie wejściowe od | 16 V |
| Napięcie wejściowe do | 11 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 5 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Basic Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Vehicle Charger |
Wiecej informacji o produkcie
- zasilanie z zapalniczki samochodowej smartfonów ze złączem mikro USB
- inteligentne i bezpieczne ładowanie: Ochrona przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem i zwarciem
Zawartość opakowania
- 1 ładowarka samochodowa
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
