Ładowarka samochodowa mini USB z kątem prostym 1 A
00093732
Direct power supply and battery recharging via the cigarette lighter socket for the car's electrical system
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Kompaktowa wtyczka
Kompaktowa wtyczka kątowa do podłączania w wąskich miejscach
Oszczędzający miejsce kabel spiralny
Zajmujący mało miejsca kabel spiralny zapobiegający zaplątaniu przewodów
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie połączenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 1A |
| Napięcie wejściowe od | 30 V |
| Napięcie wejściowe do | 11 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 0.7 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Vehicle Charger |
| Dodatkowa funkcja | Overcharge protection |
Wiecej informacji o produkcie
- Wtyk kątowy Mini-USB
- Ładowarka podłączana do gniazda zapalniczki samochodowej
- Inteligentny sposób ładowania sterowany procesorem
- Przełączenie na ładowanie podtrzymujące
- Zabezpieczenie przed przeładowaniem
- Kontrolka zasilania LED
- Napięcie wejściowe: 12 V
- Napięcie wyjściowe: 5 V/1 A
- Kolor: czarny
- Kabel spiralny
Zawartość opakowania
- 1 vehicle charging cable
- Operating instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję