Ładowarka samochodowa z portem USB-C, 12 W, 1 m, czarna
00201609
Wykorzystaj podróż do biura, na szkolenie lub na kolejne spotkanie, aby naładować swój telefon! Po prostu podłącz tę ładowarkę samochodową do gniazda zapalniczki, a Twój telefon, tablet i inne urządzenia zostaną ponownie naładowane – na pełne baterie, nawet gdy jesteś w drodze.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 2,4A |
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 12 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Vehicle Charger |
Wiecej informacji o produkcie
- Charging adapter for supplying power to a smartphone or tablet with a USB-C connection via the cigarette lighter socket in cars or trucks
- Perfect in motor vehicles: small and lightweight charger for the cigarette lighter socket
- Guarantees maximum charging speed with charging optimised for the device
Zawartość opakowania
- 1 car charger
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
