ŁADOWARKA SIECIOWA MICRO USB 230V 2,4A (CZARNA)
00183247
Power supply for smartphones and tablets with micro-USB via the socket
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybkie ładowanie
Prąd ładowania maks. 2,4 A do szybkiego ładowania
Możliwość zastosowania na całym świecie
Przyłącze sieciowe 100 –240 V nadaje się do stosowania na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Wyjątkowo odporne na działanie mechaniczne
Solidna wtyczka oraz gotowe uchwyty kablowe, wyjątkowo odporny na działanie mechaniczne
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 2,4A |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 12 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Ładowarka podróżna |
Wiecej informacji o produkcie
- Power supply for smartphones and tablets with micro-USB via the socket
- Smart and safe charging: overcharge, overvoltage and short circuit protection
Zawartość opakowania
- 1 charger
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję