Ładowarka USB 3.5 A 1x USB-A 1x USB-C biały kabel 1,9 m
00223204
USB charger for connecting up to 2 electrical devices via 2 USB outlets
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Z 2 gniazdami ładowania USB
Z 1x gniazdem USB-A i 1x gniazdo USB-C: idealne do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tablet, smartfon, Power Pack, konsola
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 3,5A |
| Napięcie wejściowe od | 250 V |
| Napięcie wejściowe do | 110 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 17.5 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1.9 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ładowarka podróżna |
Wiecej informacji o produkcie
USB charger for connecting up to 2 electrical devices via 2 USB outlets
- Ideal as a sofa socket or extension if you are charging your devices at a socket far away and want to continue using them while they're still charging
- The ideal charging companion on trips too
Zawartość opakowania
- 1 USB power supply unit
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















