Ładowarka USB Travel do Panasonic DMW-BLC12
00081418
Nowy zastrzyk energii w lekkiej i kompaktowej formie dla Twojego Panasonica: Ta ładowarka USB pozwala naładować baterię aparatu w samochodzie, z power banka lub notebooka. Oferuje wiele opcji ładowania w podróży, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy, by zrobić idealne zdjęcie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie ładowania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Pasuje do | Panasonic |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Typ akumulatora | LiIon |
| Napięcie na wyjściu (USB) | 8.4 V/500 mA |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wejście USB | 5V/1A |
| Kontrolka ładowania | Oświetlenie LED |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 46 g |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 2.3 cm |
| Wysokość | 4.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Oznaczenie akumulatora | DMW-BLC12 |
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Charger |
| Dodatkowa funkcja | Reverse polarity protection Short circuit protection |
Wiecej informacji o produkcie
- Lightweight, small and compact USB charger for Panasonic DMW-BLC12; ideal for on the move
- Fast, simple and safe charging of the battery
- Perfect fit of the battery in the charger
- USB charging connection for USB mains adapters, USB car chargers, power packs
- Incl. USB connection cable (USB-A plug to micro-USB)
- Short-circuit-proof and reverse polarity protected (mechanical)
- With IC-controlled charge regulation for safe and efficient charging
Zawartość opakowania
- 1 "Travel" USB charger
- 1 USB cable
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
