Ładowarka z złączem Lightning, 5 W, 1 m, biały
00201616
Charging adapter for supplying power to smartphones with Lightning connection via the socket
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Licencjonowany dla | Apple iPhone / iPod |
| Licencjonowany od/przez | Apple |
| Typ | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 1A |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 5 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ładowarka podróżna |
Wiecej informacji o produkcie
- Charging adapter for supplying power to smartphones with Lightning connection via the socket
- Guarantees maximum charging speed with charging optimised for the device
- Compact design does not block other sockets
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
Zawartość opakowania
- 1 charger
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
MFI products are licensed by Apple and specially designed for connection to an iPhone and iPod. Apple requires high quality standards and verifies these standards before the products' market launch.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

