Laminator Basic 4w1 DIN A4 230
00050560
Dokumenty, napisy lub zdjęcia rodzinne - laminuj ważne dokumenty i chroń je przed zaginaniem, kurzem i płynami. Ten laminator wykorzystuje ciepło do zgrzewania dokumentów, dzięki czemu są one trwałe, odporne na wycieranie i manipulacje.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Przycisk zwalniający
Przycisk zwalniający do łatwego rozwiązywania problemów podczas laminowania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiar | DIN A4 |
| Rozmiar torby | 80-125 µ |
| Szerokość | 33 cm |
| Głębokość | 10.6 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Laminator na ciepło |
| Typ | Urządzenie biurowe/stołowe |
| Czas rozgrzewania | 3 - 4 min |
| Szerokość laminowania | 230 mm |
| Współczynnik | 230 mm/Min. |
| Wysokość laminowania | 0.6 mm |
| Ilość | 2 |
Wiecej informacji o produkcie
- Do pakowania w folię termokurczliwą dokumentów, certyfikatów, menu, zdjęć itp. do formatu DIN A4
- Laminowanie na gorąco
- Maksymalny czas nagrzewania: ok. 3 - 4 minuty
- Zawiera linijkę do cięcia, która umożliwia łatwe przycinanie papieru i folii do laminowania do odpowiedniego rozmiaru
- Zawiera zaokrąglarkę do zaokrąglania rogów papieru i laminowanych dokumentów
Zawartość opakowania
- 1 laminator
- 20 folii do laminowania na gorąco (5 x DIN A4, 5 x DIN A5, 5 x DIN A6, 5 x wizytówki)
- 1 linijka do cięcia
- 1 zaokrąglarka narożników
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
This product is intended for the lamination of documents for private, non-commercial use.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję