Lampa pierścieniowa SpotLight FoldUp 102 II do smartfona składana
00004658
Perfectly illuminated: whether for beauty, fashion, cooking or DIY, with the LED ring light, create the perfect lighting for all influencers on YouTube, Twitch, Instagram, TikTok and more
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
10 stopni jasności światła
Od jaskrawo błyszczącego do przyjemnie przyćmionego światła: natężenie światła regulowane w 10 stopniach
Lampka pierścieniowa do użytku w podróży
Do studia fotograficznego: lampa pierścieniowa może być składana i przechowywana w stojaku – idealna dla wszystkich blogerów i vlogerów, którzy często są w podróży
Możliwość wysunięcia na 138 cm
Wysuwana na wysokość: wysuwana do 138 cm, idealna do większych scen lub do fotografowania w pozycji siedzącej lub stojącej
Nadaje się jako statyw stołowy
Optymalne oświetlenie do wykonania makijażu lub autoportretu: na minimalnej wysokości 52 cm może być używana również jako statyw stołowy
Głowica kulowa i elastyczne ramię
Zawsze idealna pozycja ujęcia: portretowy i poziomy format dzięki uchwytowi na smartfon z głowicą kulową i elastycznym wspornikiem
Efekt Charming Eye
Iśniący efekt ”czarującego oka”: lampa pierścieniowa LED za pomocą refleksów wyczarowuje światełka w oczach
Trzy złącza ¼”
Jedna lampa pierścieniowa - trzy możliwości podłączenia ¼“: wszystkie przyłącza z ¼“ w jednym miejscu np. do akcesoriów typu „łabędzia szyja”, smartfonów, śrub do adapterów
Cztery złącza zimnej stopki
Lampa pierścieniowa - cztery możliwości podłączenia Cold Shoe: przyłącza Cold Shoe są przymocowane ze wszystkich stron, aby umożliwić wykonywanie profesjonalnych i kreatywnych zdjęć oraz filmów z kolejnymi akcesoriami, np. mikrofonem, kamerą internetową
3-stopniowa temperatura barwowa
Od ciepłej bieli do jasnego światła dziennego: regulacja temperatury barwowej w 3 stopniach za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania, dla optymalnego i równomiernego oświetlenia np. filmów wideo i portretów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa energetyczna A-G | F |
| Moc w trybie pracy | 10.7 W |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zewnetrzne dostarczanie sily | USB 5,2V/2A |
| Źródło zasilania | Zasilanie zewnętrzne |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 190 cm |
| Szerokość | 265 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Smartphone |
| Funkcja ściemniacza | 10 Levels |
| Wielkość LED | 128 |
| Temperatura barwowa światła | 2100 K 3000 K 5500 K |
| Maks. ilość lumenów | 1100 lm |
| Długość "gęsiej szyjki" | 11 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- 10,2-calowa lampa pierścieniowa (średnica zewnętrzna 26,5 cm) z 128 diodami LED z pilotem na kablu
- Zasilanie za pomocą kabla USB-A (długość kabla 190 cm) do podłączenia np. powerbanku
- Nietypowe kąty nachylenia podczas nagrań: lampa pierścieniowa może być bezstopniowo odchylana do tyłu
- Łatwa w transporcie konstrukcja wykonana z aluminium i plastiku
- Uchwyt pasuje do smartfonów o szerokości od 6,0 do 8,0 cm
- Gumowe wstawki na uchwycie chronią obudowę smartfona przed zarysowaniami
- Adapter zimnej stopki na 1/4" do aparatów, kamer internetowych itp.
Zawartość opakowania
- 1 "SpotLight FoldUp 102 II" LED ring light with cable remote control
- 1 swan neck with smartphone holder
- 1 cold shoe on 1/4" adapter
- 1 transport bag
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
