Lampa pierścieniowa SpotLight FoldUp RGB 102 do smartfona składana
00004665
Twórz świetne treści dokładnie tak, jak chcesz – z pierścieniowym światłem LED, uchwytem na smartfona, trybem RGB i rozkładanym statywem do 138 cm, idealnym do wielu zastosowań. Tutaj uzyskasz niezwykłe perspektywy w najlepszym świetle.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Lampka pierścieniowa do użytku w podróży
Do studia fotograficznego: lampa pierścieniowa może być składana i przechowywana w stojaku – idealna dla wszystkich blogerów i vlogerów, którzy często są w podróży
Możliwość wysunięcia na 138 cm
Wysuwana na wysokość: wysuwana do 138 cm, idealna do większych scen lub do fotografowania w pozycji siedzącej lub stojącej
Nadaje się jako statyw stołowy
Optymalne oświetlenie do wykonania makijażu lub autoportretu: na minimalnej wysokości 52 cm może być używana również jako statyw stołowy
Głowica kulowa i elastyczne ramię
Zawsze idealna pozycja ujęcia: portretowy i poziomy format dzięki uchwytowi na smartfon z głowicą kulową i elastycznym wspornikiem
Efekt Charming Eye
Iśniący efekt ”czarującego oka”: lampa pierścieniowa LED za pomocą refleksów wyczarowuje światełka w oczach
Trzy złącza ¼”
Jedna lampa pierścieniowa - trzy możliwości podłączenia ¼“: wszystkie przyłącza z ¼“ w jednym miejscu np. do akcesoriów typu „łabędzia szyja”, smartfonów, śrub do adapterów
Cztery złącza zimnej stopki
Lampa pierścieniowa - cztery możliwości podłączenia Cold Shoe: przyłącza Cold Shoe są przymocowane ze wszystkich stron, aby umożliwić wykonywanie profesjonalnych i kreatywnych zdjęć oraz filmów z kolejnymi akcesoriami, np. mikrofonem, kamerą internetową
3-stopniowa temperatura barwowa
Od ciepłej bieli do jasnego światła dziennego: regulacja temperatury barwowej w 3 stopniach za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania, dla optymalnego i równomiernego oświetlenia np. filmów wideo i portretów
9 stopni natężenia światła
Od jaskrawego do przyjemnie przyćmionego światła: natężenie można regulować w 9 stopniach (8 w trybie RGB)
29 trybów RGB
Barwna gra kolorów: przełącz lampę pierścieniową LED w tryb RGB i ciesz się 29 opcjami kolorów, w tym dynamicznymi efektami – nadaj wyjątkową atmosferę sesjom zdjęciowym, filmom oraz transmisjom na żywo
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa energetyczna A-G | F |
| Moc w trybie pracy | 7.5 W |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zewnetrzne dostarczanie sily | USB 5,0V/1,53A |
| Źródło zasilania | Zasilanie zewnętrzne |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 265 mm |
| Długość kabla | 190 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Smartphone |
| Możliwość sciemnienia | Tak |
| Funkcja ściemniacza | 8 levels |
| Wielkość LED | 158 |
| Temperatura barwowa światła | Biały ciepły 3000 K Światło dzienne 6500 K Neutral White - 4500 K |
| Maks. ilość lumenów | 1100 lm |
| Długość "gęsiej szyjki" | 11 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Perfectly illuminated: whether for beauty, fashion, cooking or DIY, with the LED-RGB ring light, create the perfect lighting and creative colour worlds for all influencers on YouTube, Twitch, Instagram, TikTok and more
LED-RGB ring light:
- Ring light with 10.2" (external diameter 26.5 cm) and 64 cool white LEDs, 64 warm white LEDs and 30 RGB LEDs with cable remote control
- Power supply via USB-A cable (cable length 190 cm) for connection to e.g. a power pack
- Unusual recording angle: The ring light can be steplessly tilted backward
- Easy-carry construction made from aluminium and plastic
Swan neck with mobile phone holder:
- For many smartphones: extremely flexible for smartphone widths from 6.0 to 8.0 cm thanks to clamping spring holder
- Rubber inserts on the holder protect the smartphone casing from scratches
- Outer flash shoe holder on the LED ring light
- Cold shoe to 1/4" adapter for cameras, webcams, etc.
Zawartość opakowania
- 1 "SpotLight FoldUp RGB 102 II" LED-RGB ring light with cable remote control
- 1 swan neck with smartphone holder
- 1 cold shoe on 1/4" adapter
- 1 transport bag
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
