Lampa pierścieniowa SpotLight Smart 80 II do smartfona
00004657
Twórz świetne treści dokładnie tak, jak chcesz – z pierścieniową lampą LED wraz z uchwytem na smartfona i stojakiem na stół do szerokiego zakresu zastosowań. Tutaj uzyskasz niezwykłe perspektywy w najlepszym świetle.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
10 stopni jasności światła
Od jaskrawo błyszczącego do przyjemnie przyćmionego światła: natężenie światła regulowane w 10 stopniach
Głowica kulowa i elastyczne ramię
Zawsze idealna pozycja ujęcia: portretowy i poziomy format dzięki uchwytowi na smartfon z głowicą kulową i elastycznym wspornikiem
Zmienna pozycja dzięki głowicy kulowej
Wyjątkowy kąt ujęcia: lampę pierścieniową można obracać i odchylać dzięki głowicy kulowej statywu
Efekt Charming Eye
Iśniący efekt ”czarującego oka”: lampa pierścieniowa LED za pomocą refleksów wyczarowuje światełka w oczach
Cztery złącza zimnej stopki
Lampa pierścieniowa - cztery możliwości podłączenia Cold Shoe: przyłącza Cold Shoe są przymocowane ze wszystkich stron, aby umożliwić wykonywanie profesjonalnych i kreatywnych zdjęć oraz filmów z kolejnymi akcesoriami, np. mikrofonem, kamerą internetową
Dwa złącza ¼"
Lampa pierścieniowa - dwie możliwości podłączenia ¼“: przyłącza są przymocowane na górze oraz na dole, aby zapewnić idealne połączenie i pozycjonowanie sprzętu, jak np. kamera internetowa i mikrofon
3-stopniowa temperatura barwowa
Od ciepłej bieli do jasnego światła dziennego: regulacja temperatury barwowej w 3 stopniach za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania, dla optymalnego i równomiernego oświetlenia np. filmów wideo i portretów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa energetyczna A-G | F |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zewnetrzne dostarczanie sily | USB 5V/1,8A |
| Źródło zasilania | Zasilanie zewnętrzne |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 190 cm |
| Szerokość | 21 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Smartphone |
| Funkcja ściemniacza | 10 Levels |
| Wielkość LED | 96 |
| Temperatura barwowa światła | 2100 K 3000 K 5500 K |
| Maks. ilość lumenów | 950 lm |
| Długość "gęsiej szyjki" | 9.5 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- 8-calowa lampa pierścieniowa (średnica zewnętrzna 21 cm) z 96 diodami LED z pilotem na kablu
- Zasilanie za pomocą kabla USB-A (długość kabla 190 cm) do podłączenia np. zasilacza
- Uchwyt pasuje do smartfonów o szerokości od 6,0 do 8,0 cm
- Gumowe wstawki na uchwycie chronią obudowę smartfona przed zarysowaniami
- Statyw biurkowy z regulacją wysokości od 13,50 cm do 17,50 cm
- Nogi statywu można indywidualnie regulować w 4 stopniach, aby idealnie dopasować statyw do różnych powierzchni
- Gumowe nóżki zapewniają stabilność na gładkich, śliskich i nierównych powierzchniach
- Może być również używany jako monopod do selfie: idealny do autoportretów, dzienników wideo i blogów
- Adapter zimnej stopki na 1/4" do aparatów, kamer internetowych itp.
Zawartość opakowania
- 1 "SpotLight Smart 80 II" LED ring light with cable remote control
- 1 swan neck with smartphone holder
- 1 cold shoe on 1/4" adapter
- 1 table tripod with head adapter
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
