Lampa pierścieniowa ToGo do telefonu klip-on 3 tryby
00004674
Perfectly illuminated: whether it be beauty, fashion, gastronomy or travel - with the mobile mini-LED ring light, you can capture the perfect lighting conditions on the go for all influencers on YouTube, Twitch, Instagram, TikTok and more
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Efekt Charming Eye
Iśniący efekt ”czarującego oka”: lampa pierścieniowa LED za pomocą refleksów wyczarowuje światełka w oczach
3 stopnie jasności światła
Od bardzo jasnego po przyjemnie przyćmione: natężenie światła można ustawiać w 3 stopniach
Nadaje się do ponownego ładowania
Lampa pierścieniowa do selfie z możliwością ładowania: aby lampa pierścieniowa była zawsze do dyspozycji, wystarczy za pomocą kabla USB-C naładować akumulator z gniazda USB w laptopie lub za pomocą odpowiedniej ładowarki z gniazdka elektrycznego
3-stopniowa temperatura barwowa
Od ciepłej bieli do jasnego światła dziennego: regulacja temperatury barwowej w 3 stopniach (2800/3900/5600 K) za pomocą przycisków bezpośrednio na lampie pierścieniowej, zapewniająca optymalne i równomierne oświetlenie np. filmów i portretów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (DC) | 5 V |
| Moc w trybie pracy | 1.4 W |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Metoda ładowania | USB-C-Connector |
| Źródło zasilania | Zasilanie zewnętrzne |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Warm white to daylight |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 9.6 mm |
| Długość kabla | 30 cm |
| Waga netto | 66 g |
| Szerokość | 96 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Smartphone |
| Wielkość LED | 60 |
| Temperatura barwowa światła | 2800K 3900K 5600K |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Wskazówki do Recyklingu | Skład recyklingowy albo Miejsce Zbiórki |
Wiecej informacji o produkcie
- Perfectly illuminated: whether it be beauty, fashion, gastronomy or travel - with the mobile mini-LED ring light, you can capture the perfect lighting conditions on the go for all influencers on YouTube, Twitch, Instagram, TikTok and more
- Straightforward handling: simply attach to the smartphone by the clip holder, also suitable for tablets and laptops
- Silicone coating on the holder protects the mobile phone from scratches
- Ideal for on the go: be as perfectly illuminated on spontaneous video calls as you are when applying your make up
- Even in difficult lighting conditions, create sharp, clear and detail-rich shots
- Mini format to go: ring light with 3.8” (outer diameter 9.6 cm) and 60 LEDs, fits in any pocket and handbag for using the mobile phone selfie light whenever the opportunity arises
- Battery run time of 600 (low use) to 75 minutes (intensive use)
- Additional function as an SOS signalling light
Zawartość opakowania
- 1 “ToGo” LED ring light
- 1 USB-C cable
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję