Lampa robocza W500-C akumulatorowa z magnesem i hakiem 6 trybów
00228610
Mocne światło do wymagających warunków pracy w warsztacie, samochodzie, domu i ogrodzie: solidna, kompaktowa lampa robocza LED rozjaśnia ciemność – sprosta każdemu wyzwaniu
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Większy zasięg dzięki diodom COB LED
Zwiększony zasięg świecenia: mocna dioda COB LED oświetla równomiernie i na dużym obszarze
Magnes i hak
Światło włączone, ręka wolna: wystarczy użyć magnesu lub rozkładanego haka, aby zawiesić lampę warsztatową LED tam, gdzie jest akurat potrzebna, np. na rurach, kablach, prętach i powierzchniach magnetycznych
6 trybów świecenia
6 trybów do wyboru: właściwy tryb świecenia na każdą sytuację – biała dioda LED, bardzo jasna dioda COB-LED, średnio jasna dioda COB-LED, przyciemniona dioda COB-LED, czerwona dioda COB-LED w trybie światła ciągłego oraz czerwona dioda COB-LED w trybie światła migowego
Nadaje się do ponownego ładowania
Ładowalna lampa robocza: aby ta akumulatorowa lampa robocza była zawsze gotowa do działania, wystarczy za pomocą kabla USB-C naładować ją za pomocą odpowiedniej ładowarki z gniazdka elektrycznego
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Akumulator litowo polimerowy |
| Zewnetrzne dostarczanie sily | USB 5V/1A |
| Źródło zasilania | Zasilanie zewnętrzne |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Zólty |
| Kolor LED | Biały Czerwony |
| Światła kolorowe | Biały |
| Seria | Workshop |
| Kolor | Czarny Zólty |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 100 cm |
| Szerokość | 15.7 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Latarka robocza |
| Czas pracy | 8 h |
| Funkcja ściemniacza | 2 Levels |
| Wielkość LED | 2 |
| Długość świecenia | 8 h |
| Temperatura barwowa światła | Światło dzienne 6500 K |
| Maks. ilość lumenów | 500 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- Mocne światło do wymagających warunków pracy w warsztacie, samochodzie, domu i ogrodzie: solidna, kompaktowa lampa robocza LED rozjaśnia ciemność – sprosta każdemu wyzwaniu
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Oszczędność energii i długa żywotność
- IP44: nawet w śniegu, deszczu i błocie pośniegowym lampa robocza LED świeci niezawodnie
- Składana, co pozwala zaoszczędzić miejsce podczas transportu w samochodzie i skrzynce narzędziowej, a także podczas przechowywania w warsztacie, piwnicy i na placu budowy
- Wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego: odporna na uderzenia i wytrzymała
Zawartość opakowania
- 1 lampa robocza LED „W500-C”
- 1 bateria litowo-jonowa
- 1 kabel USB-C
- 1 skrócona instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję