Lampa stołowa Smart LED RGBW z regulacją jasności 6 W
00176664
Zawsze magiczna atmosfera: Dzięki naszej inteligentnej lampie stołowej LED możesz zawsze wyczarować naprawdę imponujący nastrój w swoim domu dzięki pośredniemu światłu i wyjątkowo szerokiemu spektrum kolorów - od przedpokoju po salon.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość dowolnego rozszerzania o kolejne produkty do inteligentnego domu
Krok po kroku do Smart Home: dzięki aplikacji Hama Home można rozbudować i połączyć swój inteligentny dom z dowolną liczbą produktów Smart Home firmy Hama
Wybór spośród 16 mln kolorów
Inteligentna feeria barw: wybierz spośród 16 milionów kolorów dokładnie ten pasujący do Twojego nastroju lub okazji – np. żywy pomarańcz na początek dnia albo dynamicznie zmieniające się kolory na imprezę
Easy operation from anywhere via the app
Czy to na sofie, czy w pociągu: dzięki aplikacji Hama Home można sterować lampą Wi-Fi LED z każdego miejsca i kontrolować jej światło o każdej porze
Wygodna obsługa głosowa
Za pomocą Amazon Alexa, Asystenta Google lub Apple Siri: Wygodne sterowanie głosowe różnymi efektami świetlnymi inteligentnej lampy
Ustawienie temperatury barwowej 3000K – 6500K
Od przytulności po aktywność: wybierz dokładnie tę temperaturę barwową na lampce stołowej LED, która pasuje do Twoich aktywności, np. ciepłą biel na relaksujący czas wolny po pracy lub światło dzienne do czytania
Oświetlenie pośrednie
Stawianie akcentów świetlnych lub subtelne oświetlanie: za sprawą lampki LED na kredensie, komodzie i stoliku tworzone jest doskonałe oświetlenie pośrednie na ścianie lub innych powierzchniach – stonowane światło zapewnia przytulną atmosferę w mieszkaniu przyczyniającą się do dobrego samopoczucia
Modne efekty świetlne
Spektakularne oświetlanie lampką dekoracyjną LED na potrzeby grania w gry komputerowe, przesyłania strumieniowego, pokoju nastolatka: gra żywych barw zapewniająca fajną atmosferę, kolory pasujące do gier komputerowych lub pośrednie oświetlenie do relaksu
Inteligentny dom bez bramy sieciowej
Nasza lampka stołowa LED działa całkowicie bez bramy sieciowej (huba): lampka Wi-Fi tworzy bezpośrednie połączenie Wi-Fi z routerem, dzięki czemu nie wymaga żadnych innych urządzeń i nie powoduje dodatkowych kosztów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Sterowanie aplikacją | Hama Home |
| Polecane Użycie | Home Assistent |
| Przydatnosć do oświetlenia akcentującego | No - Beam Angle between 90° and 120 ° (Φ120°) |
| Licencjonowany od/przez | Amazon |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wypromieniowana maksymalna moc nadawcza | 0.1 W |
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| EAR Reg.Nr. | DE 38720470 |
| Klasa energetyczna A-G | G |
| Tryb włączania konsumpcji energii | 6 kWh/1000h |
| Konsystencja Koloru | 6 ≤ |
| Możliwość dostrojenia koloru źródła światła | Tak |
| Migotanie dla ekranu LED i OLED | 1 < |
| Zakres fal | 2,4GHz |
| Kąt świecenia | 100 ° |
| Żywotność źródeł światła LED i OLED | 25000 h |
| Żywotność (dla LED i OLED) | 0.9000 |
| Moc w trybie pracy | 6 W |
| Źródło światła o wysokiej jasności | Nie |
| Wymiana źródła światła | Permanently installed |
| Źródło światła | Non-directiona |
| Współczynnik utrzymania lumenów (LED/OLED) | 0.95 % |
| Użyteczny czas świecenia | 420 lm |
| Intensywność szczytowa | 420 cd |
| Efekt stroboskopu dla LED i OLED | 0.9000 |
| Połączone źródła światła | Tak |
| Wykorzystana technologia świetlna | LED Lamp |
| R9 wartość indeksu renderowania kolorów | 20.0000 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Indeks kolorów | 80.0000 |
| Światła kolorowe | Multi-Colour Warm white to daylight |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 175 mm |
| Wysokość | 154 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Table lamp |
| Możliwość sciemnienia | Nie |
| Ściemnianie | Aplikacja Speek |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Pozadana moc zarnikalampy | 36 W |
| Asystent głosowy | Google Home Amazon Alexa (AVS) |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Wskazówki do Recyklingu | Skład recyklingowy albo Miejsce Zbiórki |
Wiecej informacji o produkcie
- Inteligentny sposób tworzenia oświetlenia wnętrza: oświetlenie pośrednie, oświetlenie otoczenia, tworzenie akcentów lub pozwalanie kolorom mówić
- Nowe podejście do projektowania oświetlenia w salonie, sypialni i innych obszarach domu
- Prosta instalacja we własnej sieci WiFi: ponieważ nie jest wymagany koncentrator, urządzenia można skonfigurować w zaledwie kilka minut
- Wysoka kompatybilność: współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, iOS i Android. Może być również podłączony do wszystkich inteligentnych produktów domowych innych producentów kompatybilnych z Alexą i Asystentem Google
- Tworzenie różnych scenariuszy oświetleniowych za pomocą aplikacji: np. bezstopniowe ściemnianie w ulubionym kolorze lub wybór temperatury barwowej
- Sterowanie czasowe: w aplikacji definiujesz, kiedy lampa Smart Home ma się włączać i wyłączać
- Użyj urządzeń zintegrowanych z siecią WLAN, aby tworzyć grupy lub sceny
- Półokrągła lampa dekoracyjna LED znajduje się tylko na stojaku, dzięki czemu można ją elastycznie umieszczać w dowolnym miejscu
- Oznacza to, że możesz oszczędzać energię dzięki ukierunkowanemu sterowaniu oświetleniem, w tym - co przydatne - poza domem, jeśli zapomniałeś wyłączyć światło. Dzieje się tak, ponieważ użytkownik jest zawsze informowany o aktualnym stanie za pośrednictwem aplikacji lub powiadomień push
- Elastyczne zasilanie przez złącze USB-C na lampie stołowej, np. za pomocą zasilacza lub zasilacza
- Inteligentną lampę stołową można również włączać i wyłączać ręcznie za pomocą przełącznika z tyłu
- Twoje dane są przechowywane wyłącznie na niemieckich serwerach
Zawartość opakowania
- 1 inteligentna lampa stołowa LED
- 1 kabel USB-C (USB-C - USB-A, 0,75 m))
- 1 skrócona instrukcja obsługi
- 1 instrukcja bezpieczeństwa
Wymagania systemowe
- System operacyjny: Android 8.1 i iOS 16.1 lub nowszy
Wskazówki dla użytkownika
Oświetlenie LED jest zainstalowane na stałe.
Amazon Alexa/Google Assistant:
W tym celu należy aktywować umiejętność Alexa "Hama Home" w aplikacji Alexa lub usługę "Hama Home" w aplikacji Google Home. Konto użytkownika aplikacji Hama Home jest następnie połączone z Alexa / Google.
Umożliwia to sterowanie urządzeniami za pomocą głosu (np. włączanie/wyłączanie, bezstopniowe ściemnianie, zmiana kolorów).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge polaczyc moje urzadzenia Smart Home Hama z Home Assistant?
Tak, jest to mozliwe. Mozesz zintegrowac wszystkie produkty Hama Smart Home z Home Assistant. Pamietaj jednak, ze pelne wsparcie techniczne gwarantujemy tylko przy korzystaniu z aplikacji Hama Smart Home.
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
