Lampka nocna Bernstein
00113960
Ciemne schody prowadzące do piwnicy. Długi korytarz pełen ukrytych wnęk. Ta nocna lampka rozświetla te upiorne cienie i łagodzi strachy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jest też przeznaczona dla tych, którzy lepiej zasypiają, gdy w sypialni jest uspokajające światło.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo w ciemności
Daje poczucie bezpieczeństwa w ciemności: światło ułatwia orientację i pozbawia strachu dzieci
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Amber |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 5.2 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 9.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maksymalne zużycie własne lampki nocnej | 0.2 W |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Żywotność | 50000 h |
| Illuminant | LED |
Wiecej informacji o produkcie
- Night and orientation light for use in children's rooms, hallways, cellars and other rooms
- The amber-coloured LED saves power (consumption: about 0,2 W)
- The light-emitting diode gives off discreet and pleasant light
- The service life of a light-emitting diode is much higher (up to 50,000 h) compared to normal incandescent lamps
- Supply voltage: 230 V/50 Hz
Zawartość opakowania
- 1 "Amber" night light
Wskazówki dla użytkownika
This is a night light. The included LED bulb (halogen bulb, krypton bulb…) may only be used for this purpose. It is not suitable for lighting rooms in domestic households.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję