Lampka nocna LED Circle Colour z gniazdem 3 barwy światła
00223497
Energy-saving LED night and orientation light (white, green, blue) with twilight sensor and integrated socket with increased contact protection for use in children's rooms, hallways, basements, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Przełącznik wyboru koloru
Obracając lekko zewnętrzny pierścień, można ustawić kolory: biały, zielony lub niebieski
Czujnik jasności
Czujnik jasności reaguje na warunki oświetleniowe: automatycznie włącza światło nocne w ciemności i wyłącza je w jasnych warunkach
Zintegrowane gniazdo
Podłączanie urządzeń elektronicznych jest nadal możliwe poprzez zintegrowane gniazdo, dzięki czemu nie traci się miejsca podłączenia
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Biały Niebieski Zielony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 7.3 cm |
| Szerokość | 8.2 cm |
| Wysokość | 8.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maksymalne zużycie własne lampki nocnej | 0.8 W |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Żywotność | 50000 h |
| Illuminant | LED |
| Dodatkowa funkcja | Przełącznik zmierzchu Czujnik zmierzchu |
Wiecej informacji o produkcie
- Energy-saving LED night and orientation light (white, green, blue) with twilight sensor and integrated socket with increased contact protection for use in children's rooms, hallways, basements, etc.
- Integrated twilight sensor reacts to current light conditions and switches the night light on and off independently accordingly
- Different colour modes selectable: switch between white, green and blue light with a slight twist
- Very discreet, pleasant light for orientation in the dark and as a snooze light, also suitable for lighting close to the floor
- Energy-saving night light for indoor sockets for bedrooms and children's rooms, hallways, passages, staircases, cellars or also for the home cinema atmosphere
- Unlike normal light bulbs, a light-emitting diode offers a much longer service life (up to 50,000 h) and emits barely any heat, which makes it safe to use
- Very low consumption: approx. 0.6 W or less than 6 kWh per year
Zawartość opakowania
- 1 "Circle Colour" night light
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję