Lampka nocna LED Circle z gniazdem czujnik światła
00223496
Energy-saving LED night and orientation light with twilight sensor and integrated socket with increased contact protection for use in children's rooms, hallways, basements, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Włącznik/wyłącznik/auto
Obracając lekko zewnętrzny pierścień, można włączyć / wyłączyć oświetlenie nocą i ustawić tryb automatyczny (dla czujnika zmierzchowego)
Czujnik jasności
Czujnik jasności reaguje na warunki oświetleniowe: automatycznie włącza światło nocne w ciemności i wyłącza je w jasnych warunkach
Zintegrowane gniazdo
Podłączanie urządzeń elektronicznych jest nadal możliwe poprzez zintegrowane gniazdo, dzięki czemu nie traci się miejsca podłączenia
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 7.3 cm |
| Szerokość | 8.2 cm |
| Wysokość | 8.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maksymalne zużycie własne lampki nocnej | 0.8 W |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Żywotność | 50000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Daylight – 10000 K |
| Dodatkowa funkcja | Czujnik zmierzchu Socket with child safety |
Wiecej informacji o produkcie
- Energy-saving LED night and orientation light with twilight sensor and integrated socket with increased contact protection for use in children's rooms, hallways, basements, etc.
- Integrated light sensor reacts independently to the current incidence of light in the room and regulates the night lighting accordingly
- 3 modes: On (steady light), Off, Auto (turns on at dusk and off during the day)
- Very discreet, pleasant light for orientation in the dark and as a snooze light, also suitable for lighting close to the floor
- Energy-saving night light for indoor sockets for bedrooms and children's rooms, hallways, passages, staircases, cellars, garages or also for the home cinema atmosphere
- Unlike normal light bulbs, a light-emitting diode offers a much longer service life (up to 50,000 h) and emits barely any heat, which makes it safe to use
- Very low consumption: approx. 0.6 W or less than 6 kWh per year
Zawartość opakowania
- 1 "Circle" night light
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję