Lampka nocna LED Color do gniazdka czujnik zmierzchu RGB
00223504
Orientation and night light with twilight sensor and colour changing for babies, children and adults who need ground-level lighting - for use in children’s rooms, bathrooms and bedrooms, corridors, staircases, cellars, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Czujnik zmierzchowy
Inteligentne sterowanie oświetleniem dzięki czujnikowi zmierzchu: lampka nocna automatycznie reaguje na intensywność światła wpadającego do pomieszczenia i samoczynnie reguluje oświetlenie w zależności od jasności otoczenia
Indywidualny wybór kolorów
Różnorodny wachlarz kolorów z trybem zmiany kolorów: ognista czerwień, uspokajający błękit, soczysta zieleń lub kolorowa zmiana kolorów – wybierz odpowiedni kolor z szerokiej palety, zgodne ze swoimi upodobaniami
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Maks. obciążenie połączenia | 0.5 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | RGB |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 5.1 cm |
| Szerokość | 5.8 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maksymalne zużycie własne lampki nocnej | 0.5 W |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Żywotność | 20000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Color light |
| Dodatkowa funkcja | Czujnik zmierzchu |
Wiecej informacji o produkcie
- Orientation and night light with twilight sensor and colour changing for babies, children and adults who need ground-level lighting - for use in children’s rooms, bathrooms and bedrooms, corridors, staircases, cellars, etc.
- Very subtle, pleasant light for orientation in the dark
- Night light for children: calms children’s fears and also acts as a sleeping light for babies
- Also suitable as a snooze light and for lighting near the floor and under the bed
- Calming light: muted lighting for bedrooms or children’s rooms
- Let the socket light shine in your favourite colour: instead of colour changes as the default setting, simply choose a different RGB colour at the press of a button
Zawartość opakowania
- 1 “Color” LED night light
- 1 quick reference guide
- 1 safety instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję