Lampka nocna LED Edge z czujnikiem zmierzchu ciepłe światło
00223494
Night and orientation light in a warm yellow tone with energy-saving LED for lighting close to the floor for children's rooms, bathrooms and bedrooms, hallways, stairs, cellars, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Czujnik jasności
Czujnik jasności reaguje na warunki oświetleniowe: automatycznie włącza światło nocne w ciemności i wyłącza je w jasnych warunkach
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 7 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maksymalne zużycie własne lampki nocnej | 0.28 W |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Żywotność | 30000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Warm White - 3378K |
| Dodatkowa funkcja | Czujnik zmierzchu |
Wiecej informacji o produkcie
- Night and orientation light in a warm yellow tone with energy-saving LED for lighting close to the floor for children's rooms, bathrooms and bedrooms, hallways, stairs, cellars, etc.
- Integrated twilight sensor reacts independently to the current incidence of light in the room and regulates the night lighting accordingly
- Very discreet, pleasant light (warm white to yellow, 3000 K) for orientation in the dark, takes away children's fears
- Energy-saving night light for indoor sockets that is specially aligned to the floor to avoid blinding the eyes - even with sockets that are mounted higher up
- Suitable for bedrooms and children's rooms, hallways, passages, stairs, cellars, garages or also as a snooze light and for the home cinema atmosphere
- Unlike normal light bulbs, a light-emitting diode offers a much longer service life and emits barely any heat, which makes it safe to use
Zawartość opakowania
- 1 "Edge" night light
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję