Lampka nocna LED Touch Switch z czujnikiem dotykowym ciepłe światło
00223495
LED night and orientation light in a warm yellow tone with simple touch operation for safe lighting for children's rooms, bathrooms and bedrooms, hallways, stairs, cellars, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Czujnik dotykowy
Zintegrowany czujnik dotykowy do dotykowego włączania/wyłączania świateł
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Zólty |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 6.3 cm |
| Szerokość | 6.4 cm |
| Wysokość | 6.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maksymalne zużycie własne lampki nocnej | 1 W |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Żywotność | 50000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Warm White - 3378K |
| Dodatkowa funkcja | Finger-Touch Sensor |
Wiecej informacji o produkcie
- LED night and orientation light in a warm yellow tone with simple touch operation for safe lighting for children's rooms, bathrooms and bedrooms, hallways, stairs, cellars, etc.
- Switch the night light on and off in seconds with a brief touch
- Very discreet, pleasant and warm light for orientation in the dark and takes children's fears away
- Energy-saving night light for indoor sockets for bedrooms and children's rooms, hallways, passages, staircases, cellars or garage
- Suitable as a snooze light or also to accentuate the home cinema atmosphere
- Unlike normal light bulbs, a light-emitting diode offers a much longer service life (up to 50,000 h) and emits barely any heat, which makes it safe to use
Zawartość opakowania
- 1 "Touch Switch" LED night light
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję