Lampka nocna LED z gniazdem 2x USB czujnik ruchu i światła
00223498
Energy-saving LED night and orientation light with twilight sensor, integrated 2-port USB-A charging function and socket with increased contact protection for use in children's rooms, hallways, basements, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zintegrowane gniazdo
Podłączanie urządzeń elektronicznych jest nadal możliwe poprzez zintegrowane gniazdo, dzięki czemu nie traci się miejsca podłączenia
Czujnik jasności i ruchu
Lampka nocna reaguje na ruch w ciemności i włącza się automatycznie
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Z 2 gniazdami ładowania USB-A
Z dwoma zintegrowanymi gniazdami USB-A: idealne do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tablet, smartfon, Power Pack, konsola
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. prąd ładowania USB | 2.4 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 7.5 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maksymalne zużycie własne lampki nocnej | 0.3 W |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Żywotność | 30000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Daylight – 18000 K |
| Dodatkowa funkcja | Czujnik ruchu Czujnik zmierzchu 30 Sec. burn time USB-A charging port Socket with child safety |
Wiecej informacji o produkcie
- Energy-saving LED night and orientation light with twilight sensor, integrated 2-port USB-A charging function and socket with increased contact protection for use in children's rooms, hallways, basements, etc.
- The LED night light detects movements in the dark at a detection angle of approx. 120° at a range of 2.5 m
- Connections for the simultaneous power supply of additional electronic devices via an integrated socket and 2 additional 2.4 USB connections (Twin Power)
- The energy-saving night light for indoor sockets lights up for approx. 30 seconds after activation by movement
- The light is daylight white (18000 K) and has a very low consumption: approx. 0.3 W
Zawartość opakowania
- 1 night light
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję