Łańcuch rowerowy Hama czarny
00178138
Niezależnie od tego, czy jest wczesny ranek, czy późna noc: jeśli jesteś w trasie na rowerze, nie chcesz tracić czasu na szukanie dziurki od klucza. Nie masz latarki? Żaden problem! Zamek rowerowy z podświetleniem na kluczu sprawia, że odblokowywanie w ciemności jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Rower |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica kabla | 6 mm |
| Waga | 825 g |
| Długość | 120 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Zamek na klucz |
Wiecej informacji o produkcie
- Łańcuchowe zapięcie rowerowe do zabezpieczania roweru, motocykla lub do uniwersalnego zastosowania.
- Łańcuchowe zapięcie w materiałowej osłonie, która zapobiega uszkodzeniom lakieru.
- Zapięcie łańcuchowe może być również używane do zabezpieczenia kilku rowerów jednocześnie.
- W zestawie: jeden klucz z podświetleniem LED oraz jeden standardowy klucz.
- Praktyczny, dwustronny klucz, umożliwiający zamykanie z obu stron.
- Osłona ochronna zabezpiecza cylinder zamka przed kurzem i brudem.
Zawartość opakowania
- 1 łańcuchowe zapięcie rowerowe
- 1 klucz z podświetlewniem LED
- 1 klucz
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję