Latarka czołowa HL110 do biegania 2 tryby
00228614
Dobra widoczność przed sobą: dzięki czołówce wszystko widzisz w odpowiednim świetle – czy to w domu lub w warsztacie podczas pracy, na świeżym powietrzu podczas joggingu, wędrówek lub wspinaczki, w czasie wolnym lub na kempingu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Jasna dioda COB LED
Zwiększony zasięg świecenia: dioda COB LED oświetla równomiernie i na dużej powierzchni, co zapewnia zawsze doskonałą widoczność
2 tryby świecenia
2 tryby do wyboru: czołówka oferuje właściwy tryb świecenia dla każdej sytuacji – biała dioda LED o jasnym świetle lub przyciemnionym świetle
Regulowany kąt nachylenia
Efektywna i wszechstronna: może być używana jako lampa robocza, latarka do biegania albo czołówka do czytania – w każdym przypadku można regulować w pionie kierunek świecenia, dzięki czemu światło jest zawsze tam, gdzie jest potrzebne
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres światła | 18 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Żywotność lampy | 19 h |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor taśmy | Niebieski Zólty |
| Kolor osłony | Czarny |
| Kolor LED | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 5.8 cm |
| Wysokość (korpus) | 4.3 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.9 cm |
| Waga | 83 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wielkość LED | 1 |
| Maks. ilość lumenów | 110 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- Dobra widoczność przed sobą: dzięki czołówce wszystko widzisz w odpowiednim świetle – czy to w domu lub w warsztacie podczas pracy, na świeżym powietrzu podczas joggingu, wędrówek lub wspinaczki, w czasie wolnym lub na kempingu.
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Oszczędność energii i długa żywotność
- Odporność na wstrząsy
- Obudowa z tworzywa sztucznego
- Lekka latarka czołowa, wygodna w noszeniu
- Elastyczny i regulowany opaska na głowę zapewnia bezpieczne i wygodne mocowanie latarki czołowej
Zawartość opakowania
- 1 latarka czołowa LED „HL110”
- 3 baterie AAA Micro
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję