Latarka czołowa HL350 COB z gwizdkiem 7 trybów
00228616
Dobra widoczność z przodu i bezpieczeństwo z tyłu: dzięki czołówce nie tylko widzisz wszystko w odpowiednim świetle, ale w razie potrzeby jesteś również widoczny – czy to w pomieszczeniach podczas pracy, na świeżym powietrzu podczas joggingu, wędrówek lub wspinaczki, na polowaniu, w czasie wolnym lub podczas biwakowania.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Jasna dioda COB LED
Zwiększony zasięg świecenia: dioda COB LED oświetla równomiernie i na dużej powierzchni, co zapewnia zawsze doskonałą widoczność
Regulowany kąt nachylenia
Efektywna i wszechstronna: może być używana jako lampa robocza, latarka do biegania albo czołówka do czytania – w każdym przypadku można regulować w pionie kierunek świecenia, dzięki czemu światło jest zawsze tam, gdzie jest potrzebne
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Tutaj jestem: czerwone światło czołówki zapewnia lepszą widzialność, a w trybie migowym zwraca uwagę w sytuacjach awaryjnych, czy to podczas biegania po drogach czy też podczas samotnego wędrowania po lasach
7 trybów świecenia
7 trybów do wyboru: czołówka oferuje właściwy tryb świecenia dla każdej sytuacji – jedna biała dioda LED oraz dioda COB LED o bardzo jasnym świetle, jasnym świetle, przyciemnionym świetle i migającym świetle, a także świetle czerwonym i zielonym
Czołówka z zielonym światłem
Zielono mi: zielone światło mniej zniekształca inne kolory, nie przyciąga owadów i jednocześnie płoszy mniej zwierząt – czołówka doskonale sprawdzi się jako światło na polowanie lub do obserwacji zwierząt
Głośno w sytuacji awaryjnej
Skołowany, zagubiony, zraniony: w sytuacji awaryjnej można skorzystać z wbudowanego w czołówkę gwizdka, aby zwrócić na siebie uwagę innych – dzięki temu użytkownik zostanie szybciej odnaleziony nawet w nieprzejrzystym terenie
Wodoodporność IP44
Czy to deszcz, czy chmura owadów: dzięki ochronie przeciwbryzgowej (IP44) ta czołówka idealnie nadaje się do zastosowań outdoorowych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres światła | 60 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 4 |
| Nazwa baterii | AAA Micro Bateria CR 2032 |
| Żywotność lampy | 5 h |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor taśmy | Niebieski Zólty |
| Kolor osłony | Czarny |
| Kolor LED | Biały Zielony Czerwony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 6.1 cm |
| Wysokość (korpus) | 4.6 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.3 cm |
| Waga | 95 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wielkość LED | 3 |
| Maks. ilość lumenów | 350 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- Dobra widoczność z przodu i bezpieczeństwo z tyłu: dzięki czołówce nie tylko widzisz wszystko w odpowiednim świetle, ale w razie potrzeby jesteś również widoczny – czy to w pomieszczeniach podczas pracy, na świeżym powietrzu podczas joggingu, wędrówek lub wspinaczki, na polowaniu, w czasie wolnym lub podczas biwakowania.
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Oszczędność energii i długa żywotność
- Odporność na wstrząsy
- Obudowa z tworzywa sztucznego
- Lekka latarka czołowa, wygodna w noszeniu
- Elastyczny i regulowany opaska na głowę utrzymuje latarkę czołową bezpiecznie i wygodnie na miejscu
- Dodatkowe czerwone światło ostrzegawcze, które można elastycznie przymocować do opaski czołówki LED
- Regulowane światło tylne: 1 czerwona dioda LED świecąca światłem ciągłym lub migającym
- Intensywność światła białego i diody COB LED regulowana za pomocą lewego przycisku
- Kolor diody COB LED regulowany za pomocą prawego przycisku
Zawartość opakowania
- 1 latarka czołowa LED „HL350”
- 1 tylne światło LED czerwone
- 3 baterie AAA Micro
- 1 bateria guzikowa CR2032
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję