Latarka FL120 aluminiowa 3 tryby
00228601
Solidna latarka LED jest niezawodnym towarzyszem w codziennym życiu – przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła w gospodarstwie domowym lub w przypadku awarii zasilania.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
3 tryby świecenia
Dostępne 3 tryby: odpowiedni tryb świecenia dla każdej sytuacji – jedna biała dioda LED o jasnym świetle, przyciemnionym świetle oraz świetle migowym
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres świecenia | 50 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Moc | 3 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor LED | Biały |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 2.5 cm |
| Waga | 136 g |
| Długość | 14.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wielkość LED | 1 |
| Długość świecenia | 8 h |
| Maks. ilość lumenów | 120 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- Solidna latarka LED jest niezawodnym towarzyszem w codziennym życiu – przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła w gospodarstwie domowym lub w przypadku awarii zasilania.
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Oszczędność energii i długa żywotność
- Wysokiej jakości aluminiowa obudowa: odporna na uderzenia i wytrzymała
- Latarka wyposażona jest w odpinany uchwyt do bezpiecznego trzymania w dłoni
Zawartość opakowania
- 1 latarka LED „FL120”
- 1 pętla do przenoszenia
- 2 baterie AA Mignon
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję