Latarka FL250 aluminiowa 4 tryby + SOS
00228602
Solidna latarka LED jest niezawodnym towarzyszem w codziennym życiu – przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła w gospodarstwie domowym lub w przypadku awarii zasilania.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
4 tryby świecenia
Dostępne 4 tryby: odpowiedni tryb świecenia dla każdej sytuacji – jedna biała dioda LED o jasnym świetle, średnim świetle, przyciemnionym świetle oraz świetle migowym
Przycisk SOS
Bezpieczne podróżowanie z latarką LED: przycisk SOS emituje światło sygnalizacyjne za pomocą białej diody LED
Jasny dyfuzor
Zwiększony zasięg świecenia: dodatkowy, nasadowy dyfuzor, zapewniający szeroki rozsył światła i równomierne oświetlenie powierzchni
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres świecenia | 65 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Moc | 3 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor LED | Biały |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 3.5 cm |
| Waga | 260 g |
| Długość | 17.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wielkość LED | 1 |
| Długość świecenia | 10 h |
| Maks. ilość lumenów | 250 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- Solidna latarka LED jest niezawodnym towarzyszem w codziennym życiu – przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła w gospodarstwie domowym lub w przypadku awarii zasilania.
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Oszczędność energii i długa żywotność
- Wysokiej jakości aluminiowa obudowa: odporna na uderzenia i wytrzymała
- Latarka wyposażona jest w odpinany uchwyt do bezpiecznego trzymania w dłoni
Zawartość opakowania
- 1 latarka LED „FL250”
- 1 nasadka rozpraszająca światło
- 1 pętla do przenoszenia
- 3 baterie AAA Micro
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję