Latarka FLX1200-C akumulatorowa wstrząsoodporna 4 tryby + SOS zoom
00228607
Wędrówki, festiwale, wakacje pełne przygód – dzięki tej jasnej latarce LED wszystko znajduje się w świetle reflektorów nawet do 300 metrów – droga do toalety, przeszkoda na szlaku lub ogrodzenie pastwiska. Odporna na uderzenia latarka outdoorowa do śmiałych przygód!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
4 tryby świecenia
Dostępne 4 tryby: odpowiedni tryb świecenia dla każdej sytuacji – jedna biała dioda LED o jasnym świetle, średnim świetle, przyciemnionym świetle oraz świetle migowym
Funkcja Zoom
Latarka z regulacją ostrości: regulowany stożek światła, zapewniający doskonałe oświetlenie bliskich i dalekich obszarów, idealny do oświetlania szczegółowego, ale także szerokiego
Przycisk SOS
Bezpieczne podróżowanie z latarką LED: przycisk SOS emituje światło sygnalizacyjne za pomocą białej diody LED
Jasny dyfuzor
Zwiększony zasięg świecenia: dodatkowy, nasadowy dyfuzor, zapewniający szeroki rozsył światła i równomierne oświetlenie powierzchni
Nadaje się do ponownego ładowania
Ładowalna latarka LED: aby latarka akumulatorowa była zawsze gotowa do działania, wystarczy za pomocą kabla USB-C naładować ją za pomocą odpowiedniej ładowarki z gniazdka elektrycznego
Zdejmowany hak
Światło włączone, ręka wolna: wystarczy użyć zdejmowanego haka, aby w prosty sposób zawiesić latarkę w miejscu, w którym potrzebne jest światło
Odporność na uderzenia
Wytrzyma sporo: solidna, wysokiej jakości aluminiowa obudowa może wytrzymać upadek z wysokości do 1,5 metra
Duży zasięg
Dla poszukiwaczy przygód: 300-metrowy zasięg świecenia sprawia, że ta latarka LED zapewnia niezawodne oświetlenie dalekiego pola – dzięki temu zawsze niezawodnie odnajdziesz właściwą drogę i na czas rozpoznasz przeszkody, nawet w skomplikowanym terenie
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
Ładować czy nie – widać to po włączeniu światła: wystarczy nacisnąć przycisk Power, aby po jego kolorze poznać, jaki jest poziom naładowania akumulatora – zielony 100–50%, pomarańczowy 49–21%, czerwony 20–1%
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres świecenia | 300 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | 21700 Lithium |
| Moc | 50 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor LED | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 3.5 cm |
| Waga | 288 g |
| Długość | 21 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP44 (Protection against Splash Water) |
| Wielkość LED | 1 |
| Długość świecenia | 12 h |
| Maks. ilość lumenów | 1200 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- Stworzona z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu: kemping, wędrówki, wypoczynek – niekorzystne warunki pogodowe, wstrząsy i sytuacje awaryjne; dzięki tej wysokiej jakości i niezwykle wytrzymałej latarką LED jesteś dobrze przygotowany do wyprawy na świeżym powietrzu.
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Oszczędność energii i długa żywotność
- IP44: nawet w śniegu, deszczu i błocie pośniegowym latarka LED świeci niezawodnie
- Latarkę zewnętrzną można pewnie trzymać w dłoni dzięki żebrowanej rączce, a funkcję zoomu można łatwo regulować dzięki żebrowaniu
Zawartość opakowania
- 1 latarka LED „FLX1200-C”
- 1 nasadka rozpraszająca światło
- 1 haczyk
- 1 kabel USB-C
- 1 akumulator litowo-jonowy 21700
- 1 skrócona instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję