Latarka FLX350 aluminiowa wstrząsoodporna 4 tryby + SOS zoom
00228604
stworzona do użytku na zewnątrz: camping, wędrówki, rekreacja – niekorzystne warunki pogodowe, wstrząsy i sytuacje awaryjne; dzięki tej wysokiej jakości i niezwykle wytrzymałej latarce LED jesteś dobrze wyposażony na wyprawę na świeżym powietrzu
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
4 tryby świecenia
Dostępne 4 tryby: odpowiedni tryb świecenia dla każdej sytuacji – jedna biała dioda LED o jasnym świetle, średnim świetle, przyciemnionym świetle oraz świetle migowym
Funkcja Zoom
Latarka z regulacją ostrości: regulowany stożek światła, zapewniający doskonałe oświetlenie bliskich i dalekich obszarów, idealny do oświetlania szczegółowego, ale także szerokiego
Przycisk SOS
Bezpieczne podróżowanie z latarką LED: przycisk SOS emituje światło sygnalizacyjne za pomocą białej diody LED
Zdejmowany hak
Światło włączone, ręka wolna: wystarczy użyć zdejmowanego haka, aby w prosty sposób zawiesić latarkę w miejscu, w którym potrzebne jest światło
Odporność na uderzenia
Wytrzyma sporo: solidna, wysokiej jakości aluminiowa obudowa może wytrzymać upadek z wysokości do 1,5 metra
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres świecenia | 230 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Moc | 15 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor LED | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 3.5 cm |
| Waga | 233 g |
| Długość | 15.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP44 (Protection against Splash Water) |
| Wielkość LED | 1 |
| Długość świecenia | 9 h |
| Maks. ilość lumenów | 350 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- stworzona do użytku na zewnątrz: camping, wędrówki, rekreacja – niekorzystne warunki pogodowe, wstrząsy i sytuacje awaryjne; dzięki tej wysokiej jakości i niezwykle wytrzymałej latarce LED jesteś dobrze wyposażony na wyprawę na świeżym powietrzu
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Oszczędność energii i długa żywotność
- IP44: nawet w śniegu, deszczu i błocie pośniegowym latarka LED świeci niezawodnie
- Latarkę zewnętrzną można pewnie trzymać w dłoni dzięki żebrowanej rączce, a funkcję zoomu można łatwo regulować dzięki żebrowaniu
Zawartość opakowania
- 1 latarka LED „FLX350”
- 1 haczyk
- 3 baterie AAA Micro
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję