Latarka LED Ultra Pro 1000 lumenów
00185801
Wytrzymała i kompaktowa latarka LED z regulowanym skupieniem wiązki światła – dokładnie oświetli zarówno odległe obiekty, jak i te, które znajdują się blisko.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Funkcja Fokus
Regulowany stopień skupienia wiązki światła zapewnia perfekcyjne oświetlenie bliskiego i dalszego obszaru
Odporność na uderzenia
Odporność na uderzenia dzięki szczególnie wytrzymałej technologii LED
Oszczędność prądu i dłuższa żywotność
Diody LED są bardziej energooszczędne i trwałe niż tradycyjne żarówki
Większa jasność dzięki technice LED
Diody LED świecą jaśniej niż tradycyjne lampki
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres świecenia | 200 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 4 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Moc | 10 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor LED | Biały |
| Kolor | Srebrny Biały Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 3.9 cm |
| Waga | 200 g |
| Długość | 13.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość lamp | 1 |
| Wielkość LED | 1 |
| Maks. ilość lumenów | 1000 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- oświetlenie LED jest bardziej wytrzymałe w porównaniu ze standardowymi latarkami, dzięki czemu są bardziej ekonomiczne
- latarki LED są jaśniejsze od standardowych modeli
- odporna na uderzenia dzięki szczególnie wytrzymałej technologii LED
- regulowane skupienie wiązki światła – idealne oświetlenie zarówno z bliska, jak i daleka
- wytrzymała aluminiowa obudowa
- latarka idealnie sprawdzi się w warsztacie lub podczas outdoorowych aktywności
- zasilanie 4 bateriami AAA
- lumeny: 1000
- zasięg oświetlenia: 200 m
- wymiary: 3,9 x 13,2 cm
- waga: 200 g
Zawartość opakowania
- 1 "Ultra Pro" LED torch
- 4 AAA Micro batteries
Wskazówki dla użytkownika
This product is intended to be used as a torch only.
This product is not suited for lighting rooms in indoor applications.
Special lamp with excellent vibration resistance for mobile use.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
