Latarka W200 zoom aluminiowa 3 tryby
00228620
Mocna i wytrzymała latarka LED do najtrudniejszych warunków w warsztacie, pojazdach, podczas aktywności na świeżym powietrzu i rekreacji.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Funkcja Zoom
Latarka z regulacją ostrości: regulowany stożek światła, zapewniający doskonałe oświetlenie bliskich i dalekich obszarów, idealny do oświetlania szczegółowego, ale także szerokiego
Dioda COB LED o wysokiej jasności
Zwiększony zasięg świecenia: boczna dioda COB LED, którą można dodatkowo włączyć, oświetla równomiernie i na dużym obszarze
3 tryby świecenia
Dostępne 3 tryby: odpowiedni tryb świecenia dla każdej sytuacji – jedna biała dioda LED o jasnym świetle, przyciemnionym świetle oraz świetle migowym
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres świecenia | 180 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Moc | 5 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor LED | Biały |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 3.3 cm |
| Waga | 140 g |
| Długość | 15.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość lamp | 1 |
| Wielkość LED | 2 |
| Długość świecenia | 44 h |
| Maks. ilość lumenów | 200 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- Mocna i wytrzymała latarka LED do najtrudniejszych warunków w warsztacie, pojazdach, podczas aktywności na świeżym powietrzu i rekreacji.
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Aktywacja diody COB-LED: rozmontuj latarkę, naciśnij przycisk i włóż jasną super-światło
- Aluminiowa obudowa: odporna na wstrząsy i wytrzymała
- Oszczędność energii i długa żywotność
- Żebrowany uchwyt latarki zapewnia bezpieczne przenoszenie bez ryzyka wyślizgnięcia się
- Latarka jest wyposażona w odpinany uchwyt do przenoszenia, który pozwala bezpiecznie trzymać ją w dłoni
Zawartość opakowania
- 1 latarka LED „W200”
- 1 pętla do przenoszenia
- 3 baterie AAA Micro
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję