LED bulb, E27, 1050lm replaces 75W, reflector R80, matt, warm white
00232531
energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 7.8 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: LED reflector lamp with E27 socket in matt and warm white

Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| EAR Reg.Nr. | DE 38720470 |
| Klasa energetyczna A-G | D |
| Tryb włączania konsumpcji energii | 8 kWh/1000h |
| Kąt świecenia | 110 ° |
| Żywotność źródeł światła LED i OLED | 25000 h |
| Moc w trybie pracy | 7.8 W |
| Źródło światła | Non-directiona |
| Czestotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Użyteczny czas świecenia | 1055 lm |
| Wykorzystana technologia świetlna | LED Lamp |
| Napięcie wejściowe | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Indeks kolorów | 80.0000 |
| Światła kolorowe | Światło białe ciepłe |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 80 mm |
| Wysokość | 115 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Budowa | Reflector R83 |
| Możliwość sciemnienia | Nie |
| Temp. barwowa | 2700 |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Gniazdo lampy | E 27 |
| Pozadana moc zarnikalampy | 75 W |
| Temp. optymalna | 25 °C |
Wiecej informacji o produkcie
- energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 7.8 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: LED reflector lamp with E27 socket in matt and warm white
- warm white light for a cosy living atmosphere and constant brightness
- reliable colour reproduction for everyday applications
- LED lamp in high-quality glass design with classic incandescent lamp character
- frosted cover for even, glare-free light distribution
- broad beam angle for the even illumination of larger areas
- LED illuminant for use in shop and display case lighting, etc.
- 100% brightness immediately after switch-on without warm-up time or flickering
Zawartość opakowania
- 1 LED bulb
Wskazówki dla użytkownika
- The LED bulb should only be used in lights intended for its use. Before changing the light, allow it to cool down completely and switch off the power supply voltage. Damaged lights should be replaced immediately. No liability shall be assumed for damage caused by incorrect use. The LED light is designed for operation in open luminaires. The heat generated by the illuminant during operation may be emitted into the surrounding area. The predicted service life is based on this mode of operation. LED lights can, of course, also be used in enclosed luminaires, however their service life will be reduced by insufficient cooling. Non-dimmable!
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
