LED Filament Lamp, E14, 250 lm Replaces 25W, Tube T25, Clear, warm white
00232619
Energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 2.2 Watts as a replacement for a conventional 25-Watt incandescent lamp: LED filament in tube shape with E14 socket in warm white

Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| EAR Reg.Nr. | DE 38720470 |
| Klasa energetyczna A-G | E |
| Tryb włączania konsumpcji energii | 2.2 kWh/1000h |
| Żywotność źródeł światła LED i OLED | 15000 h |
| Moc w trybie pracy | 2.2 W |
| Źródło światła | Non-directiona |
| Czestotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Użyteczny czas świecenia | 270 lm |
| Wykorzystana technologia świetlna | LED Lamp |
| Napięcie wejściowe | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Indeks kolorów | 80.0000 |
| Światła kolorowe | Światło białe ciepłe |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 25 mm |
| Waga netto | 25 g |
| Wysokość | 80 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Budowa | T25 Bulb |
| Możliwość sciemnienia | Nie |
| Temp. barwowa | 2700 |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Gniazdo lampy | E 14 |
| Pozadana moc zarnikalampy | 25 W |
| Temp. optymalna | 25 °C |
Wiecej informacji o produkcie
- Energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 2.2 Watts as a replacement for a conventional 25-Watt incandescent lamp: LED filament in tube shape with E14 socket in warm white
- warm white light for a cosy living atmosphere and constant brightness
- reliable colour reproduction for everyday applications
- Clear cover for maximum transparency
- broad beam angle for the even illumination of larger areas
- LED filament lamp for use in chandeliers, wall and ceiling lights, etc.
- 100% brightness immediately after switch-on without warm-up time or flickering
Zawartość opakowania
- 1 LED filament bulb
Wskazówki dla użytkownika
The LED filament bulb may only be used in lights designed for this purpose. Before changing the light, allow it to cool down completely and switch off the power supply voltage. Damaged illuminants should be replaced immediately. No liability shall be assumed for damage caused by incorrect use. The LED filament bulb is designed for use in open luminaires. The heat generated by the illuminant during operation may be emitted into the surrounding area. The predicted service life is based on this mode of operation. Of course, LED filament bulbs can also be used in enclosed luminaires, but their service life will be reduced due to the lack of cooling. Non-dimmable!
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
