LED nightlight Sleek sensor dim
00223503
Rechargeable orientation light for illuminating staircases, wardrobes, display cabinets or ground-level lighting for corridors, bathrooms or bedrooms with motion and twilight sensor
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Akumulator zapewniający pełną mobilność
Pełna mobilność dzięki zasilaniu akumulatorowemu: akumulator można ładować za pomocą kabla USB-C
Regulowany multisensor
Dostosuj oświetlenie szafy do własnych potrzeb: za pomocą przełącznika można wybrać, czy multisensor reaguje tylko na ruch, czy także na jasność otoczenia, czy światło jest stale włączone, czy całkowicie wyłączone
Czujnik ruchu i czujnik zmierzchu
Czujnik ruchu z czujnikiem zmierzchu i funkcją automatycznego wyłączania oświetlenia: oświetlenie szafy reaguje na ruch w ciemności i włącza się automatycznie
Ściemnialne światło orientacyjne LED
Idealny nastrój świetlny za naciśnięciem przycisku: dostosuj jasność oświetlenia szafy do swoich indywidualnych potrzeb – może to być łagodne, uspokajające światło albo mocniejsze oświetlenie dla lepszej orientacji
Funkcja pamięci
Ustawienie pozostanie zachowane: oświetlenie orientacyjne zapamiętuje ostatnio wybraną jasność – nawet jeśli oświetlenie szafy było w międzyczasie wyłączone
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 210 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Żywotność | 20000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Neutralne białe 4000 K |
Wiecej informacji o produkcie
- Rechargeable orientation light for illuminating staircases, wardrobes, display cabinets or ground-level lighting for corridors, bathrooms or bedrooms with motion and twilight sensor
- Flexible in use: for example as a powerful closet light or as a dimmed orientation light in the hall
- Motion detector with capture angle of 120° and a range of max. 3 m
- Battery run time in sensor mode based on 10 activations per day up to around 2 months with 100% brightness
- Battery run time in constantly-on mode with 100% brightness around 3 h
- Frosted light surface that does not dazzle and creates soft illumination
- Energy-saving orientation light for indoors with low power consumption and long lifetime
- Flexible placement thanks to mounting kit: secure the closet light in the closet, for example, using the magnetic mounting plates and then easily remove it for charging
- Also ideal as an under-unit light in the kitchen or workshop
- Made from lightweight and long-lasting aluminium
Zawartość opakowania
- 1 "Sleek" LED orientation light
- 2 mounting plates
- 1 USB-C cable
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję